HETKEL VALMIMAS:

Menüü

PRUULIKODA

Meie pruulikojas sünnib iga päev väikene ime ja vesi muutub õlleks. Loomulikult juhtub see meie pruulmeistri Jaan-Kristjan Undi kaasabil. Pruulmeistri sõnutsi peab õlu olema mõnuga joodav, aga väikese vimkaga. Täpselt sellised Humalakoja õlled ongi.

Me teeme üks-kaks keetu nädalas, mis tähendabki seda, et igal nädalal valmib meil värske laar õlut. Mitmed õlled – näiteks IPA-d – on kõige paremad värskelt vaadist tulnuna, mistõttu tasub meie pruuligraafikul silma peal hoida. Teised õlled peavad aga laagerduma –  meie odravein nimega 13 mõnuleb juba pool aastat restorani poole peal veinivaadis.

Majaõlled on pidevalt menüüs olemas, nende seas leiab klassikalist heledat ja tumedat laagrit, punast õlut ja ale-tüüpi õllesid. Kõik head ja turvalised käsitöö-õlled. Meie eripruulide seas aga võib leida midagi põnevat maiustamiseks ka kõige rafineerituma maitsega õllesõber. Eripruule on jooksvalt saadaval 4-5 erinevat. Eks pruulmeister vaatab aknast välja ja teeb sellise õlle nagu tal tuju tuleb. Ja tavaliselt on nii pruulmeistril kui ka joojatel väga hea tuju!

Ootavad juba mekkimist

India Pale Lager

Koosttöös Uba ja Humalaga pruulitud lager tüüpi humalane õlu.

Humalakoda Punane 5,5%

Punane õlu, mis on pruulitud kergelt röstitud karamell-linnastega, tänu millele on saavutatud suurepärane tasakaal karamellise magususe ja humala mõrkja maitse vahel.

Humalakoda Pale 5%

Ameerika humalatega (Mosaic, Citra ja Simcoe) pruulitud karge ning puuviljase maitsega hele õlu.

Punane Buddha 6,5%

Punast värvi humalane õlu karamellise keha ning puuviljase maitsega. Selle õlle pruulimiseks on kasutatud Austraaliast pärit tugevalt puuviljase aroomi ning maitsega eksperimentaalhumalat HPA 035, mida tasakaalustavad Ameerikast pärit humalasordid Cascade ja Mosaic.

Humalapoeg 5%

Ameerikast pärit puuviljase ja tsitruselise Amarillo humalaga pruulitud karge merevaigukarva lager-tüüpi õlu.